Авантурна кухня

Everything you know about rodich

Пивне Ательє та Авантурна кухня

Craft&Kumpel’

Craft&Kumpel’ – це не просто ресторан, це Пивне Ательє, яке спеціалізується на крафтовому та класичному пиві власного виробництва, пивних коктейлях, пивній культурі та правильному поєднанні пива зі стравами, що ще більше розкривають та доповнюють його смак.
Тут гостям пропонують зовсім новий кулінарний підхід – страви готуються та подаються у вигляді оригінальних сетів – авантурок. Часто вони мають незвичний формат, зручну подачу для компаній, їх не обов’язково їсти столовим приладдям, або ж вони подаються зі спеціальними приборами.

Fingerfood

Авантурна кухня

Не забуваючи про львівське коріння та надихаючись світовими трендами fingerfood, ми запрошуємо пізнати новий кулінарний досвід авантурної кухні.
Взявши за основу ідею foodsharing, ми розробили спеціальні подачі для того, аби кожну страву було зручно поділити на компанію. Майже усі наші страви можна ( і треба! ) їсти руками, а до решти подаються звиклі прибори.

То що ж таке «авантурна кухня»? Вона народилася із суміші фантазії та експромту, бажання здивувати і провести гарно час. Свій початок авантурна кухня бере на зламі ХІХ і ХХ століть із страв, котрі господині готували до неочікуваного прийому гостей – швидких перекусів з того, що було «під руками». Але галицькі панянки завжди підходили до готування творчо, тож сьогодні авантура – це і елегантні канапки, і сети різноманітних салатів та супів, м’ясні та овочеві джерки, різноманітні паштети та намазанки або грильовані закуски «на патичках».

fghfghgfhgfhfh

20

пивних майстрів

14

власних сортів крафтового пива

12,300

Customer Served

365

днів відкриті для вас

Our Staffs

At Your Service

Deman Salmor

Soup and sauce cook

Responsible for  soups & sauces prepared in the kitchen of a foodservice establishment. Prepares stock, soups and sauces.

Петро

Beer Atelier

sponsible for grilled, broiled or roasted items prepared in the kitchen. Portions food items prior to cooking like fish fillets. Забронювати столик

John Bennett

Fry / saute cook

Responsible for all fried or sauteed items in Rodich. Portions and prepares food items prior to cooking like shrimp or veal.

Основне меню

Основні страви ресторації

Основне меню

Основні страви ресторації

Переглянути меню

Сезонне меню

Спеціальна пропозиція

Сезонне меню

Спеціальна пропозиція

Переглянути меню

Коктейльна карта

Фірмові та класичні коктейлі

Коктейльна карта

Фірмові та класичні коктейлі

Переглянути карту