Майстри пивного ательє

Our special recognizable chefs.

Роман Ковалик

Юнак найбільше в світі, окрім пива, полюбляє імпровізувати та знімкувати. На плівку. Тоді, каже він, кожна світлина – це шедевр або стимул працювати над собою. Хочете поговорити про це? Роман за любки побалакає про цікаве, адже це теж не менша його пристрасть.

Зарезервувати столик

Славік Пастернак

Шибайголова, що знається не лише на татуюваннях та барбершопах, а й розбирається в усіх стилях пива. Закінчував науки, щоб вміти правильно насолоджуватися поєднанням доброго пива та закусок до нього.

Зарезервувати столик

Степан Винарчик

Якщо ви думали, що краватка і пиво речі не сумісні. То цей чувак доведе вам зворотнє. Справжній знавець пивної культури та хороших манер за гальбою пінного. Пивний гік та автор треків електронної музики. Мріє зіграти на своїй вечірці.

Зарезервувати столик

Роман Олинець

Цей хлопець жити не може без доброго пива та подорожей. І ,звичайно, без слухачів, якім можна переповідати свої життєві та пивні пригоди. Хоче підкорити всі найвищі точки континентів та скуштувати усі сорти сорти пива, звареного монахами-трапістами.

Зарезервувати столик

Андрій Дребот

Веселий юнак, який завжди має у наплічнику карту для подорожей та відкривачку для пляшки пива. Адже мандруючи, він намагається скуштувати різноманітне пиво локальних броварень. Бронюючи готель чи гостел, наперед  взнає чи є поблизу паби та крафтові пивоварні.

Зарезервувати столик

Лесик Болобон

Якщо ви теж любите пригоди, можете зірватися з місця і автостопом проїхати пів України – то вам до цього парубка. Олесь ­вміє поєднувати авантюру з добрим пивом. Розбирається в пивній міксології, наїдках до пива та хороших людях.

Зарезервувати столик

Андрій Панич

Майстер свого діла, який допоможе всім охочим не загубитись у розмаїтті сортів кумпельового пива та обрати саме той, що буде доречним до певної вечері, компанії й навіть настрою. Любить побалакати про настільні ігри та …свою роботу.

Зарезервувати столик

Ім’я Прізвище

Опис

Зарезервувати столик