Авантурна кухня | Craft&Kumpel'

Телефон доставки: +38 096 828 22 22 Прийом замовлень з 12:00 до 21:30

Авантурна кухня

Руками смачніше!

Пивне Ательє та Авантурна кухня

Craft&Kumpel’

Натхненні світовими трендами fingerfood та не забуваючи про львівські звичаї, ми запрошуємо Вас пізнати новий кулінарний досвід авантурної кухні.

Взявши за основу ідею foodsharing, ми розробили спеціальні подачі для того, аби кожну страву було зручно поділити на компанію. Майже усі наші страви можна ( і треба! ) їсти руками, а до решти подаються звиклі прибори.

Fingerfood

Авантурна кухня

То що ж таке «авантурна кухня»? Вона народилася із суміші фантазії та експромту, бажання здивувати і провести гарно час.

Це також оригінальні подачі, які розробляються шеф-кухарем індивідуально до кожної страви. Вас здивує не лише посуд, а й поєднання інгридієнтів. Спробуйте, що таке гастрономічна авантура у Львові.

Свій початок авантурна кухня бере на зламі ХІХ і ХХ століть із страв, котрі господині готували до неочікуваного прийому гостей – швидких перекусів з того, що було «під руками». Але галицькі панянки завжди підходили до готування творчо, тож сьогодні авантура – це і елегантні канапки, і сети різноманітних салатів та супів, м’ясні та овочеві джерки, різноманітні паштети та намазанки або грильовані закуски «на патичках».

10

пивних майстрів

14

власних сортів крафтового пива

320

місць для гостей

365

днів відкриті для вас

Володимир Бабан

Бренд-шеф

Від початку ми створювали кухню, враховуючи концепт fingerfood та авантурної кухні. Щоб гості могли скуштувати більше страв та поекспериментувати зі смаками. Тому в нас є сети салатів, супів, різноманітних закусок та м’ясних страв. Сьогодні ми розробляємо також подачі на великий аппетит та на компанію. Тож авантурна кухня – це не лише про експерименти та емоції, а й про ситні посиденьки. Уся кухня нашого ресторану базується виключно на локальних продуктах. Тому замість прошуто чи вже звичного пармежано, ви можете скуштувати у нас телячий в’ялений пастрамі, козячий та коров’ячий сир місцевих ферм з цільного молока з додаванням наливок чи пива. Навіть морепродукти замовляються в Україні – це чорноморські бички, креветки та мідії. А до пива ми спеціально розробили фірмову страву – Джерки. Це висушене м’ясо та овочі, які готуються виключно на нашій кухні за фірмовим рецептом кухарів ресторану.

Основне меню

Основні страви ресторації

Основне меню

Основні страви ресторації

Переглянути меню

Пивне меню

Пивне меню

Пивне меню

Пивне меню

Переглянути меню

Коктейльна карта

Фірмові та класичні коктейлі

Коктейльна карта

Фірмові та класичні коктейлі

Переглянути карту