Майстри пивного ательє | Craft&Kumpel'

Телефон доставки: +38 096 828 22 22 Прийом замовлень з 12:00 до 21:30

Майстри пивного ательє

Добре пиво - добрим людям

У пивному ательє Craft&Kumpel’ гостей зустрічають та обслуговують пивні сомільє та гастро- спеціалісти – Майстри Пивного Ательє. Вони добре знаються на особливостях пивоваріння, сортах пива та їх поєднанні. Тож, допомагають обрати найкращі закуски до кожного сорту пива та проводять цікаві дегустації для відвідувачів.

До того ж, кожен гість має змогу самостійно обрати для себе гастро-спеціаліста, руці та смаку якого він довірятиме найбільше.

Майстри пивного ательє

Ресторація на площі Ринок

Забронювати столик

Лесик Болобон

Якщо ви теж любите пригоди, можете зірватися з місця і автостопом проїхати пів України – то вам до цього парубка. Олесь ­вміє поєднувати авантюру з добрим пивом. Розбирається в пивній міксології, наїдках до пива та хороших людях.

Діма Марюніч

Фудексперт та позитивний хлопчина, який не пропустить жодної дегустації чи гастрономічного майстер-класу. І не тільки у Львові. Адже гостро-туризм – то його пристрасть. Тож перед тим як забукати готель чи гостел у Копенгагені, перевірить розташування до найближчих кафешок зі скандинавськими сморребродами.

Любить поспілкуватися з гостями про гастро-цікавинки, і не лише українською, а й англійською, польською, турецькою.

Славік Пастернак

Шибайголова, що знається не лише на татуюваннях та барбершопах, а й розбирається в усіх стилях пива. Закінчував науки, щоб вміти правильно насолоджуватися поєднанням доброго пива та закусок до нього.

Стіві

Якщо ви думали, що краватка і пиво речі не сумісні. То цей чувак доведе вам зворотнє. Справжній знавець пивної культури та хороших манер за гальбою пінного. Пивний гік та автор треків електронної музики. Мріє зіграти на своїй вечірці.

Роман Камінський

Як поєднати пиво зі спортом? На це питання може відповісти лише цей юнак. Адже він – чемпіон світу з карате. І чорний пояс не заважає йому добре знатися на всіх сортах крафтового. Може легко позмагатися зі знавцями хмільного, адже куштував пиво майже у всіх європейських країнах.

Богдан Галій

Ви не знайдете цього юнака в соціальних мережах, адже він лише за живе спілкування. Тож, якщо хочете з ним побалакати, домовляйтеся про зустріч за гальбою кумпельового. Каже, що пиво як добра музика – до різного настрою, добре «звучить» інший сорт. І він на цьому знається як ніхто інший. Адже він меломан до

Максим Гасинець

Який галичанин не любить швидкість, гучну музику та смачне пиво. Цей юнак якраз знається на всіх цих речах. Якщо його немає у Пивному ательє, значить він готується до змагань по автозвуку.

Віталій Грабар

Не дивуйтеся, якщо голос цього хлопчини видасться вам знайомим, адже він професійно займається озвучкою фільмів та роликів. Мріє взяти з собою свою міні-студію та податися деінде в інші країни подорожувати. На півроку, а може й на рік. Добре знається на тонкощах пивоваріння та …на мистецтві курінні люльки.

Назар Храпцьо

Крафтове пива, куховаріння та кейтеринг. Ці три К – наразі найвизначніші у житті юнака. Каже, що робота Пивного Майстра – то заняття для душі. Адже він настільки підприємливий, що у свої 23 роки вже заснував кейтерингову компанію. А у вільний час любить готувати для своїх близьких.

Павло Борис

Поки ви мрієте закинути буденні клопоти та рванути світ за очі. Цей хлопчина вдягає наплічник та складає план свого маршруту. Лише за минулий рік відвідав більше як 20 країн. Знає як швидко дістатися з України до Мексики, а звідтам до Уругваю. Але добре пиво – не менша його пристрасть.

Олександр Дума

Якщо ви любите за гальбою пива потеревенити з друзями про добре авторське кіно. То вам до цього хлопчини. «Вбивство священого оленя» чи «Джокер»? Світла IPA чи Season? На всі ці питання Сашко знає відповідь як ніхто інший.

Майстри пивного ательє

Ресторація в Futura Hub

Забронювати столик

Андрій Панич

Майстер свого діла, який допоможе всім охочим не загубитись у розмаїтті сортів кумпельового пива та обрати саме той, що буде доречним до певної вечері, компанії й навіть настрою. Любить побалакати про настільні ігри та …свою роботу.

Андрій Дребот

Веселий юнак, який завжди має у наплічнику карту для подорожей та відкривачку для пляшки пива. Адже мандруючи, він намагається скуштувати різноманітне пиво локальних броварень. Бронюючи готель чи гостел, наперед  взнає чи є поблизу паби та крафтові пивоварні.

Іра Урманова

Гарна дівчина з «недівчачими» хобі – пиво та спортивні авто. У вільний від роботи час тестує швидкі автомобілі. А решта часу вивчає пивну культуру та хитрощі фудпейрінгу.

Роман Ковалик

Юнак найбільше в світі, окрім пива, полюбляє імпровізувати та знімкувати. На плівку. Тоді, каже він, кожна світлина – це шедевр або стимул працювати над собою. Хочете поговорити про це? Роман за любки побалакає про цікаве, адже це теж не менша його пристрасть.

Марек Флахборт

Цей хлопчина з чеським прізвищем знається добре не лише на крафтовому пиві, а й на журналістиці та режисурі. Тож якщо ви ще не обрали сценарій свого вечора,то вам до нього 😉. Одного разу… в Craft&Kumpel’ ви постанете перед вибором між темною та світлою стороною пивоваріння.